İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE HALI YIKAMA

HEMEN TIKLA ARA

Kışa Özel Net %20 İndirim

BÜYÜKÇEKMECE HALI YIKAMA

Firmamız tarafından müşterilerine sunulan halı yıkama hizmeti, bu işin oluşturulmuş özel sistemler ile gerçekleştirilmektedir. Her halının tüy ve iplik yapısına uygun sistem kullanılır ve halılar zarar görmeden hijyenik hale getirilir.
Halılar öncelikle vakum sistemi ile tozlarından arındırıldıklarından, şampuanlama ve yıkama işlemi, hedefine tam anlamıyla ulaştırılır. Halılarınız yapılarına uygun şekilde, onları yıpratmayacak sıkma sistemlerinde sıkıldıktan sonra oldukça geniş bir alanda kurutmaya alınır. Sıkma işlemi sayesinde halılarınızda dalga dalga su lekeleri kalması engellenmektedir. Bunun yanında iyi bir durulama işlemi yapıldığından halı şampuanlarının halılarınız üzerinde kalıntı bırakması söz konusu olmaz. Makineleşme sürecinin halı yıkama sektörüne katkısı oldukça büyük olmuştur

HALI YIKAMA

İstanbul Halı Yıkama öncü Firması İstanbul Halı Yıkama İstanbul'da bulunan Müşterilerimize şok kampanya m2 Sadece 5 TL den başlayan fiyatlarla, halılarınız İstanbul'da bulunan Modern Fabrikamızda hem ön hem arka tarafı itina ile yıkanıp siz değerli müşterilerimize halılarınızı il gün ki gibi teslim ediyoruz.
Halı yıkama da İstanbul'da öncü olan Firmamızı denemeden halı yıkattık demeyin.
İstanbul Halı Yıkama Profesyonel ekibimiz ile itina ile halılarınızı yıkıyoruz.
Piyasa da bulunan ucuz deterjanlar ile değil yüzde yüz güvenilir deterjanlar ile halınızı yıkıyoruz.
İstanbul Halı yıkama da ücretsiz servis olanağı ile halınızı kapınızdan alıp kapınıza teslim ediyoruz.
Bizi seçtiğiniz için teşekkürler...