İstikbal Halı Yıkama

Halılarınız evinizin süsüdür, hem hijyen açısından hem görsellik açısından bu denli önem taşıyan halılarınız, yanlış temizlik yolları yüzünden malesef sizin için zaman zamantemizlik ve sağlık sıkıntıları yaratabilir. çünkü Evinizde yapmış olduğunuz halı temizliği istenilen sonucu vermeyebilir, zira halılarınız temizlik sonrası oluşan parlak yüzeyi sizi yanıltmamalı, unutulmamalı ki ; halıların kiri dibe itme özellikleri vardır ve parlak yüzeyine aldandığınız halılarınız diplerinde hiçte hijyenik olmayan bir görüntü oluşturmuş olabilirler. Bunun yanısıra halılarınız tam olarak kurutulamaması da halınızın liflerinin zayıflamasına neden olabilir.

Bunun sonucu olarakta halılarınız zamanından çok daha önce eskiyebilirler. Ayrıca tam olarak kurutulmamış olan halılarınızın yaymış olduğu nem evinizde zararlı bakterilerin yerleşimi için uygun zemin hazırlamaktadır. Bu saymış olduğumuz olumsuzlukların engellenmesi ve halılarınızın tam olarak ve sağlıklı bir şekilde temizlenebilmesi için Hallaç Halı ve Koltuk yıkama olarak, yılların vermiş olduğu sektör tecrübesi ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz

Kullanmış olduğumuz şampuanlar %100 bitkisel olup kimyasal madde içermez.

Halı Yıkama, İstanbul halı yıkama firması olarak her çeşit halnın yıpranmadan derinlemesine temizlenmesini sağlar. Ücretsiz servislerimiz ile adresinizden teslim alınan halılar, tesislerimize ulaştığında cinsine göre ayrılır. Ayırma ve ön kontrol işleminde, personellerimiz halıları dikkatle inceler.

Önceden yıpranmış noktalar, lekeler belirlenir ve ona göre hareket edilmesi sağlanır. Ardından tam otomatik özel makinelerimizde halıların tozu alınır ve yıkamaya gönderilir. Özel üretilmiş kimyasal barındırmayan halı şampuanları ile yıkanan halılar, kapalı kurutma alanlarında kurumaya bırakılır. İstanbul halı yıkama fabrikaları içinde, sunduğu özenli hizmetle adını duyurmuş, başarılı bir işletme olan saltanat Halı Yıkama'nın özenli hizmetinden faydalanmak, halı yıkama fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
Bizi seçtiğiniz için teşekkürler...